KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10906206
*
nr 1090 6206
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), 1995, bladets mått: 77x57
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2017
kl 18:33:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/2 22:18:28
1
450 kr
16/2 13:14:58
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:05
*
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
nr 1090 6206
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), 1995, bladets mått: 77x57
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/2 22:18:28 | 1 | 450 kr |
16/2 13:14:58 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:05